Wątek: Bezludna Wyspa
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-04-2007, 22:03   #8
Lavi
 
Lavi's Avatar
 
Reputacja: 1 Lavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie coś
Terry Bogard

Leże na plaży, wszystko mam obolałe jak po kilkudniowym treningu z Chad'em, mimo iż jestem przyzwyczajony do bólu, ciężko mi sie poruszać. Powoli otwieram oczy widzę przed sobą piasek, czuje jak obijają sie o mnie małe fale które musiały mnie wyrzucić na ląd. W ustach mam pełno piasku, moje zęby zgrzytają, "bleeee". Powoli podnoszę się pomagając sobie przy tym rękami. Podniosłem sie niewiele, rozglądam sie a tu plaża, jakaś dżungla. Myślę sobie "Co do ..... Jakim cudem sie tutaj znalazłem", rozglądam sie dalej za kimś żywym widzę jacyś ludzie w oddali ktoś tam biegnie ktoś klęczy. Próbuje wstać, lecz nie mogę. Obracam sie na plecy słońce wpada w moje oczy jak wiatr przy szybkiej jeździe na motorze, powoli dźwigam się do pozycji siedzącej, pomyślałem sobie że po takim przeżyciu muszę sobie chwile posiedzieć. Moje zmysły powoli wracały, wszystko stawało sie wyraźne i już nie kręci mi sie tak w głowie. Najbardziej denerwuje mnie ten piasek w ustach, wstaje podchodzę do wody biorę trochę i płukam usta "bleeeeee" słona woda, wiem że nie powinienem tego robić ale wole to niż piasek. Wstaje rozglądam sie za statkiem, patrze na słońce w jakiej jest fazie, przynajmniej mniej więcej będę wiedział ile minęło czasu od wypadku. Mam tylko nadzieje że Chad będzie mnie szukać, wierze że uruchomi wszelkie możliwe mu środku aby nas znaleźć jednak trochę to potrwa, a do tego czasu idę do reszty, może ktoś potrzebuje pomocy. "Kurde, tylko nie moja czapka" muszę ją znaleźć, w około mnie jej nie ma, może oni coś będą wiedzieć. Idę w stronę rozbitków a w między czasie rozpuszczam włosy i wyciskam z nich wodę po czym zawiązuje sobie w kucyk.
 
__________________
"I never make the same mistakes twice" -- by Me :P

Ostatnio edytowane przez Lavi : 18-04-2007 o 00:24.
Lavi jest offline