Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-11-2015, 20:09   #2
Stalowy
 
Stalowy's Avatar
 
Witam na forum.

Ciekawie zarysowałeś background gry, jeżeli chodzi o sytuację na Armageddonie oraz sytuację w jaką się ładują gracze. Mam jednak parę pytań.

- Jaki "staż" w woju będą miały postacie graczy? Czy są świeżo upieczonymi "specjalistami", czy też trochę już swojego zrobili? Czy dopiero startują do "gier wojennych" czy już mieli swoje chrzty bojowe i nie straszne im pozbawienie życia innego żołnierza w trakcie manewrów?

- Jakimi głównie się źródłami podpierasz przy opracowywaniu fabuły, organizacji wojskowego bałaganu i takimi tam? Chodzi nie tylko o źródła związane bezpośrednio z wh40k, ale też może materiały o organizacji współczesnej armii itd itp.

- Jak twardo osadzasz w realiach wh40k swoją sesję? Rozumiem, że nie wymagając od graczy znania uniwersum zakładasz raczej luźne trzymanie się koncepcji.

Ostatnie pytanie jest o tyle dla mnie ważne, że przedstawiasz parę rzeczy, które wchodzą w konflikt z ogólnoprzyjętym kanonem (choć wiadomo że pojmowanie kanonu jest jak dupa - każdy ma własne, heh) i warto sobie to wyjaśnić zawczasu, czy należy się tym przejmować czy nie.
 
Stalowy jest offline