Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-11-2015, 21:54   #4
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
No pojawiło się kilka wad w tej drugiej edycji, których nie było w pierwszej.
1. Gracz, którego postać zginęła może komentować rozgrywkę jedynie na gdoc cmentarza i powinien mieć absolutny zakaz robienia tego w komentarzach gry, czy innym miejscu forum. Jak mu tak smutno, że jego postać zginęła to gra mafia nie jest grą dla niego.
2. System głosowania do linczu był taki sobie (raczej na minus) za pierwszym razem, a teraz jest gorszy, ale o tym już pisałem wcześniej.
3. Przymuszanie ludzi do pisania jest złe. Jak ktoś się nie odzywa to powinien być zlinczowany.
4. "Modkill" za to, że ktoś nic nie pisze jest zły. "Modkill" mógłby być za brak głosu, a więc dodanie opcji głosowania "na nikogo" co by się liczyło jako głos.
5. Premiera Fallout4 niedługo, ciekawe czy znów niektórzy będą stać na nocnych kolejkach jak to było z Fallout3 (nie byłem, kolega mi mówił).
6. Zakaz przyznawania się do roli jest zły i spokojnie może go nie być.
7. Mafia to gra logiczna, a ja mam wrażenie, że niektórzy nawet nie rozumieją co czytają, nie odróżniają zachowań mafijnych od odgrywania roli i nie mają pojęcia o logice. I wyłącznie z tego powodu ochoczo zlinczowali Dartha Sidiousa w poprzedniej mafii i nie chcieli zlinczować Gandalfa w tej mafii. Bo nie widzą jak ktoś gra tylko widzą jaką postacią gra.

Ode mnie to tyle. Mogę grać w trzeciej części, ale i nie obrażę się jak nie będę przyjęty. W SZCZEGÓLNOŚCI NIE BĘDZIE MI PRZESZKADZAŁO JAK ZGINĘ JAKO PIERWSZY, BO TO TYLKO GRA. A jak gram w epicmafia to czasem w pre-game piszę "kill me n1" (n1 = night 1 = noc 1) i w ogóle nie przeszkadza mi, że ktoś spełnia prośbę - ale jak mogę to zabijam w noc1 tego co ochoczo odpowiedział na czacie na moją prośbę, że to zrobi.
 
Anonim jest offline