Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-11-2015, 22:19   #10
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Aveane Zobacz post
chamstwa, bełkot, chamstwa
coś jeszcze? Dalej chcesz mnie obrażać, czy już ci starczy?
Cytat:
Napisał Hazard Zobacz post
Choć nie wiem o co chodzi z tym systemem głosowania do linczu, więc proszę o wyjaśnienie co jest z nim nie tak i jakie są lepsze rozwiązania.
W pierwszej mafii było tak, że w momencie, gdy ktoś uzyskiwał odpowiednią ilość głosu to ajwaj koniec dnia i jest lincz nawet jak inni nie wypowiedzieli się, nawet jak inni nie głosowali. To było kiepskie, więc wypadł gorszy pomysł to jest: jak ktoś zbierze odpowiednią ilość głosów to włącza się kolejne głosowanie (do którego nie doszliśmy na atlantydzie), w którym trzeba potwierdzić lincz.

Ja proponowałem:
Dzień kończy się o wyznaczonym czasie niezależnie od głosów na lincz.
Żeby ktoś był zlinczowany to musi mieć 50% lub więcej głosów w momencie końca dnia CHYBA ŻE dwie osoby zbiorą 50% głosów (lub, w wersji z możliwością oddania głosu na "nikogo", gdy na "nikogo" zagłosuje 50%, a na jakąś osobę 50%) to wtedy nikt nie jest zlinczowany.
 
Anonim jest offline