Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-11-2015, 15:31   #1
Seaniel
 
Seaniel's Avatar
 
Reputacja: 1 Seaniel nie jest za bardzo znany
Elegia: Zapomniane Pieśni

Cześć!

Prowadzę projekt o nazwie Elegia: Zapomniane Pieśni - razem z grupką znajomych tworzymy grę komputerową w konwencji klimatycznego, sieciowego RPGa.

Aktualnie poszukuję nowych osób do zespołu, które wraz z nami chciałyby uczestniczyć w tej twórczej przygodzie.

Mamy za sobą już blisko trzy lata pracy, w czasie, których udało nam się wykonać ponad połowę zakładanych prac. Projekt jest niekomercyjny, tworzony wyłącznie z pasji, przez ludzi, którzy mają podobne marzenie do mojego - stworzyć swój własny fantastyczny świat.

Myślę, że wiele osób na tym forum podziela moje marzenie, dlatego chciałbym zaprosić was do uczestnictwa w tym projekcie.

Poszukujemy różnych ludzi, ale w szczególności:

Pisarzy - do tworzenia tekstów fabularnych, m.in. dialogów dla aktorów w rozbudowanym systemie komunikacji, który wiernie odwzorowuje klasyczną literacką formę zapisu dialogów.

Projektantów - do kreowania elementów świata i mechaniki systemów np. umiejętności postaci - nad, którymi aktualnie pracujemy, zadań dla graczy, miejsc i wielu innych koncepcji budujących to uniwersum.

Testerów - do testowania, sprawdzania i oceniania wszystkiego, co robimy - perfekcjonistów, ludzi samodzielnych, dociekliwych i krytycznych, kochających szukać dziury w całym i zatruwać życie bogu winnym programistom i innym nieszczęśnikom .

Grafików - do tworzenia grafiki i animacji 2D.

I wielu innych - ponieważ w projekcie są zadania z praktycznie każdej dziedziny i dla każdego chętnego znajdzie się jakieś zajęcie.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych do współpracy i zadawania pytań.

Możecie się ze mną kontaktować w tym temacie, przez prywatną wiadomość, maila, lub komunikator:

elegia.pomoc@gmail.com
gg: 1223146
Elegia: Zapomniane Pieśni


 
Seaniel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem