Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-04-2007, 19:52   #7
Lavi
 
Lavi's Avatar
 
Reputacja: 1 Lavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie coś
Słysząc głupie gadanie minotaura nie mógł nic nie powiedzieć. Lekko podniesionym głosem obrócił się do niego i powiedział.

- Wiem że was minosów obchodzi tylko forsa ale jak zabiją wszystkich to nie wiem kto ci będzie płacił. Też zarabiałem z zabijania ale zdrowy rozsądek mam, więc jeśli sie nie postaramy chociaż raz i odłożymy swoje potrzeby na bok to nie będziemy mieli gdzie dalej żyć i zarabiać, no chyba że minotaury żywią się padliną.

Po czym dalej wędrował rozglądając sie za czym ciekawym. Wśród zgliszczy nie było za wiele rzeczy na które mógł on zwrócić uwagę więc porzucił tą bezsensowną czynność i odwrócił się do reszty.

- Tak jak już wcześniej wspomniał Aramil, myślę że nie był by to głupi pomysł udać się za magiem i zobaczyć co sie tam dzieje i gdzie on do cholery polazł, może uda nam sie go jeszcze uratować i coś nam więcej powie. Takie jest moje zdanie

W miarę jak to mówił zbliżał się do reszty grupy. Gdy skończył stanął jakieś 5 metrów od nich i czekał na jakiś gest z ich strony.
 
__________________
"I never make the same mistakes twice" -- by Me :P
Lavi jest offline