Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-11-2015, 00:17   #2
Mike
 
Reputacja: 1 Mike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputację
Tak jak zauważyłaś totalnie nie miałem pojęcia jak grać tą rolą. Odczuwałem brak jakichkolwiek narzędzi do sprowadzenia na siebie podejrzeń. Nawet próbowałem, wyżebrać możliwość łażenia po nocy po ludziach (tak by dać się zauważyć) :P
Jak ktoś ma jakieś przemyślenia na ten temat, chętnie usłyszę o tym.

Nie czułem tej gry, tak jak pisałem wcześniej w komentarzach, wg mnie to prawie czysta loteria kto wygra/przegra. Tym bardziej rola nie skłaniała do dedukcji. Raczej nie zgłoszę się do kolejnej mafii, przynajmniej na takich zasadach jak obecnie.

Ale i tak dzięki wszystkim za grę.


Uzupełnienie:
Powyższe chyba zabrzmiało złowrogo.
Żeby było jasne, nie mam żadnych negatywnych uwag do prowadzenia, wszystko było ok. Odpowiednio zgrane i spisane, mino przeciwnych wiatrów z komentarzy
Moja deklaracja nie zgłaszania się do kolejnej mafii wynika z moich preferencji, po prostu nie jestem targetem tego typu sesji i tyle.
 

Ostatnio edytowane przez Mike : 09-11-2015 o 10:57.
Mike jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem