Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-11-2015, 14:35   #9
Eleishar
 
Reputacja: 3558 Eleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputację
Dwóch przeciwników znalazło swoje miejsce na ziemi, w kałuży własnej posoki, ale zaraz dwóch kolejnych zajęło ich miejsca rzucając się na niego bronią. Całkiem nieźle się zgrali wytrącając Elladrisa z rytmu, jednakże zbroja zatrzymała uderzenia, chroniąc ciało przed uszkodzeniem.
Łowca demonów postanowił wykorzystać to wybicie i zaczął stawiać kroki bardziej chaotycznie, jednocześnie rozluźniając mięśnie. Przypominało to trochę zataczanie się po alkoholu, jednakże osoby bardziej zapoznane z jego stylem wiedziały, że elf całkowicie kontroluje ruchy swojego ciała. Wyginając się zwinnie, Elladris wymknął się z osaczenia, by następnie uderzyć na plecy swoich przeciwników nieregularnym łukowatym zamachem, którego niemal nikomu nie udawało się uniknąć. Dzięki temu manewrowi nie powinien też później zasłaniać pola widzenia Khaozzowi.


Test czarowania (z policzoną karą-2): 5
Zaklęcie: Pijany Rytm
Atak: 8
Pojęcia nie mam ilu dosięgnę tym razem, ani tym bardziej na ilu wynik testu podziała, zostawiam to w gestii MG

 
Eleishar jest offline