Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-11-2015, 19:38   #4
Hazard
 
Hazard's Avatar
 
Reputacja: 1 Hazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputację
Jak zapowiadałem, również się zgłaszam.
Ogólnie to miałem grać Panem Adolfem, ale dzisiaj znalazłem serial animowany, który zwalił mnie z nóg i moje plany się zmieniły. Będzie jeszcze dziwniej... xd


Imię, Nazwisko: BoJack Horseman
Awatar (potem zmienię rozmiar):

Krótki Opis: Była gwiazda popularnego w latach 90. sitcomu Horsin' Around, opowiadający historię ojca (w rolę wcielił się BoJack Horseman), który adoptował trójkę dzieci. Teraz, wiele lat po zakończeniu produkcji serialu, BoJack stara się zreperować swoje życia i ponownie wrócić do łask. Pomaga mu w tym wielu (znaczy się trójka) przyjaciół, duże ilości alkoholu i mocne leki.



E.A przez te liściki miastowi nie będą mieli za łatwo? :P Może by dać do mafii jakąś postać, która mogłaby podmieniać liścik z ostatnią wolą miastowego, byśmy (bo zakładam, że znów będę w mieście) mieli większą zagwozdkę. ^^
 

Ostatnio edytowane przez Hazard : 11-11-2015 o 19:41.
Hazard jest offline