Wątek: Ulubiona rasa
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-04-2005, 13:51   #9
Hood
 
Reputacja: 1 Hood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłość
Spopielę Was wszyskich moim kwaśnym (czarnosmoczym) oddechem o smaku czosnku i malinowych landrynek...

Też lubię kenderów, zwłaszcza, kiedy zatrzymują się, żeby spojrzeć jak zieję na nich moim somczym oddechem... Nie przepadam natomiaast za goMblinami, bo śmierdzą ze strachu i są łykowate...

A co do frunięcia na smoku - to był Fizban Bajeczny (wcale nie Paladine ) vel zramolały czarodziej oraz jego sklerotyczny złoty smok, który "ocalał Humę" atakując wrony, gryfy, a wtedy akurat 4 spiżowe smoki, na których leciał bodajże Tanis i reszta... A które to potem smoki Fizban przegonił wykonując gesty jak żona karczmarza, zaganiająca kury do kurnika i krzycząc "A sio! Sio!"

No i lubię też bogów... Czemu takiej rasy nie było w ankiecie?? Albo nieumarli... jak Soth, kochanieńki...

[ Dodano: 2005-04-03, 13:56 ]
PS. Na Reorxa!!

PS2. A dziki to fajne stworzonka... Chyba założę temat o nich, bo mam kilka wspaniałych wspomnień...

Witamy Cię dziku, znaczy CHED (my, czyli ja i ja oraz ja... aha i byłbym zapomniał, jeszcze ja...)

Ale teraz powaga, witam naprawdę serdecznie, szczególnie jeśli masz w sobie nutkę dzikości...

PS3. Jedno z moich ja każe Ci przekazać, że to drugie ja, które właśnie pisze (czyli ja) jest gupie jak but z lewej nogi.
 
Hood jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem