Wątek: Propozycje
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-11-2015, 14:56   #10
Fyrskar
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 1 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
Zaznaczyłem wczoraj zabawę Skavenami. Pomimo jednak tego, że ciekaw jestem sesji z perspektywy szczuroludzi (i tego, czy rzeczywiście jadłyby one dziennie tyle, ile ważą i skakały jak pchły), to chciałbym przenieść swój głos na sesję osnutą wokół tworzenia rytuału.

Sam już kiedyś myślałem o takiej sesji i uważam, że pomysł jest świetny. Zazwyczaj tworzenie magów idzie mi kiepsko, ale że nie dalej niż pięć minut temu obmyśliłem naprawdę ciekawego maga Kolegium Metalu, to jest to sesja, w której na pewno chciałbym zagrać.

Szczególnie jeśli przemyci się doń prócz pracy naukowej wątki polityczne. Czarodzieje niemieszający się do polityki, choćby wewnątrz kolegiów, to rzecz trudna do wyobrażenia.
 
Fyrskar jest offline