Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-04-2005, 14:45   #25
Ched
 
Reputacja: 1 Ched ma wyłączoną reputację
No... zostałam pogoniona do napisania czegoś o sobie... ee... no to jadę z tym czymś. A zresztą, kogo to interesuje? ;D
Mam 17 lat, uczęszczam do licka o kosmicznych wymaganiach na profil biol-chem-fiz. Planuję studiować jakiś inteligintnie brzmiący kierunek z tymi przedmiotami (fizyka pod znakiem zapytania...).
Na imię mi Aleksandra Anna, ale zdecydowanie wolę króciuchne "Ched". Czemu wszyscy mylą ten nick z nickiem męskim?
Lubię... rysować, pisać, gotyk i power metal i czyyyytać. Wszystko oprócz kryminałów, harlequinów i powieści dla nastolatek, bo nudne. Ulubione lektury to: "Krzyżacy", "Potop" (Sienkiewicz, jakby kto nie wiedział), "Na zachodzie bez zmian", "Czarny obelisk" (E.M. Remarque), "Kroniki Raistlina" (m. Weis), "Portret Doriana Gray`a " (O. Wilde), Kroniki wampirów (A. Rice) i "Trzej muszkieterowie". I inne takie.
Zainteresowana fantastyką od 5 lat, zarażona przez szanownego rodziciela wciskającego w łapy "Hobbita" podczas sesji anime "Record of Lodoss war). Ano zapomniałam dodać, że mam niejaki "staż" w komiksach produkcji japońskiej =P
A i jestem z Gorzowa XDD
 
__________________
http://lastinn.info/members/ched.html
Ched jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem