Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2015, 20:11   #10
Cai
 
Cai's Avatar
 
Reputacja: 1 Cai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputację
Hej wszystkim. Dostałem się @.@, a nie wierzyłem, tak silna konkurencja. Z Ritsuko to jest tak - pochodzi z daleka. Rysy twarzy, akcent, stroje, które nosi, szereg niezrozumiałych dla tutejszych gestów i zachowań, dają o tym znać. Co więcej uważa kulturę, z której się wywodzi za lepszą, Faeruńczycy to dla niej jednako barbarzyńcy. Nie, żeby się jakoś szczególnie obnosiła, ale po spędzeniu razem czasu można wyczuć pewną wyniosłość.

Do drużyny dołączyła, taka moja propozycja, bo rozumiem, że nie wszyscy spotkali się na raz i od razu, gdy stanęła przeciwko, przeciwko... Chass'owi i Lago, co powiecie? A było to tak. Dwóch wspólników postanowiło pozbyć się trzeciego. Standardowa historia. Ten czując co się święci postanowił wywlec wszelkie ciemne sprawki na światło dzienne i odpłacić im z nawiązką długim więzieniem, samemu korzystając przy tym z przywilejów świadka koronnego, a że oszust podatkowych, przekrętów i korzystania z usług ludzi od brudnej roboty przy nieuczciwej konkurencji było co nie miara (spalony magazyn tu i tam, wymuszona szantażem umowa, drobne okaleczenie itp.), walka toczyła się o wszystko. I tak Chass i Lago zostali wynajęci do jego ochrony, a Ritsuko z drugiej strony, aby się go pozbyć. Oczywiście stoczyli epicki, pełen napięcia i szybkich zwrotów akcji pojedynek. Wspólnik przeżył do czasu procesu, choć później i tak się powiesił - nie mógł znieść, że jego żona i ukochane córki zostały zamordowane. Ritsuko przegrała. Doceniła dobrą zabawę, którą chłopacy jej zapewnili i chciała więcej.

Na co dzień ubiera się w coś na kształt nieco przerobionego dla większej wygody Hanfu, skomponowanego z lekkim pancerzem. Lubi herbatę, nie przepada za alkoholem. Twarz ma zwykle wymalowaną. Uwielbia noże. Okrucieństwa znosi bez trudu, w przeciwieństwie do braku ogłady. Ponoć była kiedyś tatuażystką w Athkatli, ponoć jej ród wywodzi się od smoków, ponoć nigdy nie śpi i pije krew, ale kto wierzyłby plotkom.

W skrócie - jest trochę jak gejsza wymieszana ze zjawą z Chinese Ghost Story, dodatkiem Shenhua z Black Lagoon i wielu innych chorych rzeczy, które siedzą mi w głowie ^^ No, to gramy... Dobrej zabawy!
 
Cai jest offline