Wątek: Fallout
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2015, 22:55   #20
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
To pokazuje jedynie że nerdzi potrafią być bardzo kreatywnymi ludźmi, gdy chodzi o propagandową obronę ich dziwactw

Tak jak pisałem, byłem wielkim fanem starych Falloutów, ale po ponownych ich zainstalowaniu doszedłem do wniosku, że jestem już po prostu starym dziadem i przeszłość (niesłusznie) jawi mi się lepsza od teraźniejszości. New Vegas pod względem erpegowych ambicji w niczym nie ustępuje starym częściom, a po włączeniu hardcore mode (gdzie trzeba jeść, pić i spać) wręcz je klimatem przebija. Ach to polowanie na przedwojenne konserwy w schronach albo rezygnacja ze skilla na bronie, by móc dopakować survival i ugotować stek z kojota!

Polecam też mody do New Vegas, jest tam kilka naprawdę znakomitych fanowskich kampanii, w tym wspomniany Boulder Dome i np. znakomity Autumn Leaves, który jest w 100% fabularnym śledztwem bez żadnej walki.

Ja w sumie mojego Fallouta "papierowego" prowadzę trochę tak jak New Vegas z hardcorowymi modami survivalowymi :>
 
Tadeus jest offline