Wątek: Fallout
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-11-2015, 18:15   #34
marcin9800
 
marcin9800's Avatar
 
Reputacja: 1 marcin9800 ma wspaniałą przyszłośćmarcin9800 ma wspaniałą przyszłośćmarcin9800 ma wspaniałą przyszłośćmarcin9800 ma wspaniałą przyszłośćmarcin9800 ma wspaniałą przyszłośćmarcin9800 ma wspaniałą przyszłośćmarcin9800 ma wspaniałą przyszłośćmarcin9800 ma wspaniałą przyszłośćmarcin9800 ma wspaniałą przyszłośćmarcin9800 ma wspaniałą przyszłośćmarcin9800 ma wspaniałą przyszłość
Cytat:
Napisał Asmodian Zobacz post
Oba powyższe w dyskusji o sesji RPG osadzonej w "świecie" nie mają znaczenia.Istotniejsza jest kwestia tego, jak bardzo będzie to mechanika Fallout (system SPECIAL) i ile kanonowych elementów świata zostanie użytych. O głębokości i nieliniowości scenariusza/kampanii i tak zdecyduje inwencja MG - więc może warto sobie darować offtop i jakoś merytorycznie pomóc MG?
Bardzo dziękuje za te słowa jak pisałem to będzie moja pierwsza sesja i że pomoc
jest mile widziana. Asmodian ty byś mi pomógł z tą sesją i z małą przeróbką mechaniki aby to dobrze się grało innym.

A teraz ogólnie czekam dopóki na głosowaniu będzie minimalnie 5 głosów na dany obszar (oprócz odpowiedzi nie) to zadecyduje czy otworzyć rekrutkę.
 
__________________
Jaszczuroludzie są i będą wszędzie w każdym uniwersum
Me gusta
marcin9800 jest offline