Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-12-2015, 14:18   #64
Smirrnov
 
Smirrnov's Avatar
 
Reputacja: 1 Smirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znany
Tak, jest środek nocy lub tuż przed świtem. Albus was wyprzedza fabularnie o dwa dni.
Dowiedziec sie o lokalizacji jeziora nie jest trudno. Wystarczy popytać w karczmach albo jakiegoś straganiarza.

Nie doczekałem się konkretnych deklaracji (poza jedną [albus nie jest brany pod uwagę]) więc nie pchnąłem akcji naprzód. Macie teraz trochę miejsca na światotworzenie i pogadanie między sobą.

Karczmy w okolicy są 3 (najbliżej, chyba że chcecie wędrować na drugą stronę potoku)
Burdelkarczma - po prostu burdel prowadzący kilka stolików dla tych co zgłodnieją. dają dobre jadło w przystępnych cenach. (mają na uwadze to że większość sakiewek kończy "w dziewczynkach" obsługujących)

Karczma dla wyżej postawionych (ma burdel ale tylko dla wtajemniczonych) ceny nieco wygórowane ale towary bardziej luksusowe

Tawerna "dokowiska" gdzie zbierają się rybiarze. Najgorsze jadło, najmocniejsze trunki ale też najwięcej plotek i informacji.

Możecie robić to poprzez posty albo doca, wasza wola ale wrzućcie jak będzie sporo tekstu.
Ja z Ullim zapewne popchniemy wędrówkę poprzez forum więc nie martwcie się że was nie ma w odpisie czy dwóch uwzględnionych.
 
__________________
Kto lubi czytać, ten dokonuje wymiany godzin nudy, które są nieuchronne w życiu, na godziny rozkoszy.
Smirrnov jest offline