Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-12-2015, 10:10   #4
ObywatelGranit
 
ObywatelGranit's Avatar
 
Reputacja: 1 ObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnie
Witam wszystkich, życzę powodzenia (na pewno się przyda). Z góry uprzedzam, że czasem nie nadążałem z komentarzami pojawiającymi się w Księstwach, więc jeżeli gdzieś się zagapię/zaśpię, proszę śmiało słać mi szturchańce via PW

Edit:
- a co do powiązań drużynowych: wydaję mi się, że nie ma potrzeby by każdy znał się z każdym, zwłaszcza, że drużyna jest dość liczna. Dwa-trzy powiązania w mojej ocenie wystarczą aż nadto.
 

Ostatnio edytowane przez ObywatelGranit : 04-12-2015 o 10:13.
ObywatelGranit jest offline