Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-12-2015, 11:58   #5
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Ok.

Cytat:
a co do powiązań drużynowych: wydaję mi się, że nie ma potrzeby by każdy znał się z każdym, zwłaszcza, że drużyna jest dość liczna. Dwa-trzy powiązania w mojej ocenie wystarczą aż nadto
Według mnie dla "bezpieczeństwa" gry lepiej, jak wypiszecie tyle powiązań, ile się tylko da - w trakcie sesji różne rzeczy się wydarzą, a postacie graczy napotkają mnóstwo ciekawych bohaterów niezależnych. Nie chcę po miesiącu mieć połowę drużyny, bo ten i tamten "wybrali własną drogę".

Myślę też, że jeden wspólny cel jednoczy bardziej niż sto powiązań - to też kwestia do przemyślenia, ale już w trakcie gry. W końcu jak każdy będzie sobie rzepkę skrobał - Wiadro będzie usiłował znaleźć trolla, Snorri zbudować golema, a ktoś inny jeszcze organizował wyprawę do ruin - nic z tego pewnie nie wyjdzie. A jak sfokusujecie się na jednego czelendża, to i target osiągniecie, i fakapu nie będzie.

Fyrskar, w którym podręczniku do WFB są informacje o Niebieskich Pyskach?
 

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 04-12-2015 o 12:02.
Lord Cluttermonkey jest offline