Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2015, 21:29   #1
Proxy
 
Reputacja: 1 Proxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputację
Lightbulb TylkoStrzelaj - Serwery CS:GO organizowane przez LIcza

Witam serdecznie,

Jako, że LI jest moim przepisem na czas wolny od jakiś... ponad 2 lat, to przepisem na czas pracy są startupy. Jeden z nich to TylkoStrzelaj.pl, który jest siecią serwerów gier wieloosowoych. Plany kreujące się jeszcze za czasów mojej szkoły średniej mają właśnie szanse stać się firmą i pomysłem na związanie się z branżą gier w nieco inny sposób niż "gracz". Praca trwająca około roku, dnia dzisiejszego doczekała się oficjalnej premiery. Jak wiadomo oficjalnym premierom często towarzyszą dodatkowe atrakcje. Tutaj nie jest inaczej.

Jako, że dzisiaj są mikołajki, zorganizowana została loteria przedmiotu RARE do Conuter-Strike: Global Offensive, wraz z towarzyszącym temu trzem losowaniom kluczy do skrzynek tej samej gry.

Więcej szczegółów o TylkoStrzelaj, o tym jak wziąć udział w loteriach oraz jak zwiększyć swoje szanse na wygraną znajdziecie tutaj:

Konkurs z okazji startu TylkoStrzelaj.pl

Jako, że każde polubienie na każdym medium wiąże się z jakimś bonusem, to tutaj, na LI, mogę klikać reputację pomocnikom.

Co prawda całe zamieszanie dotyczy graczy CS:GO, jednak każde polubienie lub udostępnienie jest niezwykłą pomocą, o którą gorąco bym prosił.

Pomożecie?
 
Proxy jest offline