Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2007, 14:08   #8
Dzony_Kombajn
 
Reputacja: 0 Dzony_Kombajn ma wyłączoną reputację
Imię, nazwisko i ksywa: François Lippmann "Lady"
Wiek: 27 lat
Wygląd: Około 185cm wzrostu, szczupły i umięśniony. Twarz ma strasznie "panienkowatą". Ma krótkie brązowe włosy i niebieskie oczy. Ma małego wąsika - typowego dla Francuzów, który denerwuje wszystkich i jest obiektem większości żartów w oddziale. Żadnych blizn - gdzieżby tam panienka mogła mieć blizny?
Specjalizacja: Broń P-pancerna
Umiejętności:
Broń P-pancerna: 6
Karabiny: 3
Języki obce: 3
Skradanie się: 3
Znajomość broni i pojazdów: 6
Obsługa maszyn: 4

Historia: François pochodzi z Lille, z żydowskiej rodziny, co podczas wojny dało się mu we znaki. Przed wojną był typowym "bawidamkiem", przez co nie miał zbyt wielu przyjaciół, gdyż po prostu robił wrażenie lalusia, skąd ma swój pseudonim. Angielski poznał w dziwny sposób, z powodu braku kolegów uczył się w domu z nudów, między innymi angielskiego, co spowodowało, że się go szybko nauczył. Dzięki jednej ze swych przyjaciółek dostał się do Anglii i przystąpił do wojska, by odbić swój kraj.
Charakter: Jest stereotypowym Francuzem. Waleczny kogucik, dopóki nie dostanie lekko w mordę. Bardzo płaczliwy i tchórzliwy, czasem potrafi uratować komuś dupsko, ale przeważnie przypadkowo. Straszny z niego kobieciarz, co niezbyt podoba się płci męskiej. Ma trochę 'gejkowate' ruchy. Jest szczery, ale łatwowierny, może nawet naiwny. Ma okropnie irytujący akcent z charczącym 'r' i francuską intonację.

PS. Powinieneś wypisać wszystkie możliwe umiejętności, bo ciężko jest wymyślać jakieś nowe.
PS2. Część z was rozdała 26 pkt. Mamy 25 do rozdania, więc poprawcie. Ot, taki mały szczegół.
 

Ostatnio edytowane przez Dzony_Kombajn : 22-04-2007 o 18:03.
Dzony_Kombajn jest offline