Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2007, 16:01   #18
Servin
 
Reputacja: 1 Servin jest jak klejnot wśród skałServin jest jak klejnot wśród skałServin jest jak klejnot wśród skałServin jest jak klejnot wśród skałServin jest jak klejnot wśród skałServin jest jak klejnot wśród skałServin jest jak klejnot wśród skałServin jest jak klejnot wśród skałServin jest jak klejnot wśród skałServin jest jak klejnot wśród skałServin jest jak klejnot wśród skał
No jest Wróciłem i już sprawdzam. Pierwszy temat gry powinien być już dziś wieczorem.

Mam takie pytanie do graczy... Przyczepił się do mnie moderator, który najwyraźniej nie zrozumiał idei mojej sygnaturki... Pytam, bo jeśli to przyszło od kogoś z was, to chciałbym to wyjaśnić bez jakichś sporów, czy od razu latania w stronę najwyższych władz tej strony. Czy kogoś razi jeśli nie wstawię gdzieś przecinka, czy z pośpiechu wpiszę "BarbaŻyńca", albo odpisując na czyjegoś posta zacytuje jego fragment, pomimo że jest to post umieszczony powyżej? Nie będę krzyczał, ani katował w grze czy coś, bo ani ja, ani wy na dłuższą metę nie będziecie czerpać z tego przyjemności. Po prostu znam ciekawsze metody załatwiania sporów Ale jeśli to nie ktoś z was to po prostu go oleje. Piszę przygodę dla siebie i graczy, nie dla osób trzecich z atutem - czepialstwo.
 
__________________
Drogi Moderatorze, zanim mnie zmoderujesz mojego posta, przeczytaj proszę prawo prasowe: TU dostępne...
Servin jest offline