Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-12-2015, 14:16   #3
Dekline
Opiekun działu Warhammer
 
Dekline's Avatar
 
Reputacja: 1 Dekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputację
Ja jako MG jestem raczej z tych łagodniejszych. Poza tym fajnie jest gdy gracze rozwijają swoje własne wątki, a ciężko byłoby to zrobić bez mojego wsparcia i delikatnego naginania rzeczywistości. Oczywiście mógłbym publikować rzuty na wszystko co rzucam, ale wolę robić to rzadziej i w razie potrzeby naciągać wynik

Oczywiście wszystko w granicach rozsądku, nie każda rzecz przejdzie, albo nie do końca tak jakbyście chcieli

Chyba że chcecie żebym rzucał zawsze i na wszystko, co? Ale wtedy nie ma przebacz, tylko przerzuty i pp jeśli coś nie wyjdzie. No i powiem szczerze że nie bardzo by mi się chciało bawić się kostnicę, opisywać rzuty, publikować i w ogóle.

Gracz może mnie olać, pewnie, tylko że i tak w następnej turze odwróci się to przeciwko niemu. Jak np z tym wilkiem, nie jest to łatwe więc rzut napewno będzie, i to z dużym modem. Oczywiście zawsze jest cień szansy, nawet jeśli przy statach np 20 masz moda -30 to czynność i tak może się udać - krytyczne szczęście Czyli jeden procent szans masz.
 
__________________
ORDNUNG MUSS SEIN
Odpowiadam w czasie: PW 24h, disco: 6h (Dekline#9103)
Dekline jest offline