Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-12-2015, 20:13   #506
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- No, to dupnie Sookie to sucz straszna jeszcze mniej mam ochotę ją kiedykolwiek widzieć, bo przy takim podejściu na pewno dostałbym szału i pewnie by mnie zabili, więc tym bardziej nie chcę jej nigdy na oczy widzieć. Trzeba ufać instynktom a moje mówią mi, że to groźna wiedźma, od której trzeba trzymać się z daleka - Skomentował relacje kruczycy.

- Chris masz jakieś inny motor i sądząc po tym, że jak podjechaliśmy leżał na ziemi to nie za bardzo go lubisz... sprzedałbyś mi go ? Bo mam trochę części z miejscówki Jaya a ten graciak wygląda jak coś w sam raz żebym mógł poćwiczyć remontowanie - Spytał.

- A co do planu to nic skomplikowanego wchodzimy tam rozwalamy pajęczaka potem przeskakujemy za murek rozrywamy zmorę wywąchuje ciało Jacoba dostarczamy go Panu Pricowi i gra gitara! - Stwierdził lekkim tonem jakby mówił o wyprawie do KFC.
 
Brilchan jest offline