Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2007, 17:52   #8
Lkpo
 
Lkpo's Avatar
 
Reputacja: 1 Lkpo ma wyłączoną reputację
Darthir
Książę niebios oburzył się, słysząc słowa człowieka.
~Gdybym był z nim, sam na sam. Może powinienem mu wybaczyć, nigdy nie widział potomka sylfidów. Trudno. Ten król mówi całkiem ciekawie, widocznie szykuje się jakaś ciekawa sprawa. Tylko kim są te orti czy jak im tam.
Teraz miał chwilę, aby wykazać się dworską etykietą, zgodnie z którą był wychowywany.
-Panie, nie sądze aby był sens zajmować ci więcej czasu niż jest to potrzebne, więc jak pozwolisz będę mówił przy wszystkich bo nie widzę powodu, dlaczego by to utajniać.
Mówił powoli, z akcentem, który dopiero co usłyszał. Starał sobie przypomnieć wszystkie te formułki, które mu wpajano. Gdy zobaczył kiwnięcie głową, oznaczające zgodę, zaczął mówić.
-Królu, jak już zauważyłeś, nie pochodzę z wam znanego świata. Podobnie jak ten tutaj Nathiri. Miejsce, z którego pochodzimy zwane jest Multiwersum. Mag może mi poomóc w odtworzeniu portalu, drogi do mego domu.
Teraz dopiero przyjrzał się otoczeniu. Służba ubrana bardzo schludnie i elegancko. Ściany ładnie wykończone, obrazy w złotych ramach. Dawno nie widział niczego podobnego.
-Ah, nie chcę zamęczać waszej wysokości prośbami, lecz jeśli można. Proszę o dostarczenie do mych komnat mapy waszego królestwa, z kodeksem praw. Nie chcę żadnego niepotrzebnie łamać.
Czekał na reakcję monarchy.
 
__________________
"Tylko uczciwi pozostaną dłużej żywi
Będą umierać powoli
Tak znacznie bardziej boli
Więc zastanów się co wolisz"

Ostatnio edytowane przez Lkpo : 22-04-2007 o 18:30.
Lkpo jest offline