Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-12-2015, 21:30   #7
RyldArgith
 
RyldArgith's Avatar
 
Reputacja: 1 RyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwu
rozumiem. jak zaznaczałem, chciałbym by to była sesja warsztatowa, by poznać realia cybera jako takiego i jak w niego grać na forum, jak i by samemu poprawić swój warsztat pisarski. Więc proszę o ulgowe traktowanie.
Ja z kolei bardziej nasiąkłem takim japońskim stylem chyba tutaj, czyli mechy, androidy, zagadki kryminalne. Za dużo oglądałem Ghosta i czytałem tą mangę. Bardziej ten klimat przemawiał do mnie. I był zjadliwy. Tylko kłopoty miałem z rozszyfrowaniem odniesień do japońskiej kultury religii i filozofii.
Z resztÄ… wszystko wyjdzie w praniu.
Koncepcji na razie takiej w pełni gotowej nie mam. Jedynie luźne pomysły. Taki android/człowiek w stylu major Kusanagi na ten przykład. albo kurier jak Johny.
 
RyldArgith jest offline