Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-12-2015, 22:50   #8
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Myślałem, że Cyberpunk stracił już na popularności ze względu na brak zaczepienia w aktualnych realiach. Cokolwiek kombinowano w tych gustach - korporacje, cyberprzestrzeń, takie tam - to nie udało się, bo i udać się nie mogło. Cyberpunk wygląda mi na futurystyczną wersję XIX wieku, w której rodziny królewskie zastąpiono korporacjami. Fajnie natomiast wygląda Dieselpunk.

Takie luźne przemyślenia. Nie krytykuję. Dziwię się, że jeszcze to żyje.
Plus ciekawe ile użytkowników FB i całego tego ambarasu internetowego dałoby się podłączyć do cyberprzestrzeni tak jak to wygląda w wielu Cyberpunkowych realiach. Ostatnio rozmawiałem z osobą, która była zdziwiona, że nie mam FB i tego wszystkiego. Cyberpunk mnie dawno temu przestrzegł i wygląda na to, że słusznie
 
Anonim jest offline