Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2007, 23:39   #2
alathriel
 
alathriel's Avatar
 
Reputacja: 1 alathriel nie jest za bardzo znanyalathriel nie jest za bardzo znanyalathriel nie jest za bardzo znanyalathriel nie jest za bardzo znanyalathriel nie jest za bardzo znany
Odchyliłam sie na krześle usilnie wpatrując się w sufit. "Nie wtrącam się, nie wytrącam się, niech się kłócą, co mnie to obchodzi". Nie wierzyłam we własne słowa. "Przecież one sie tu zaraz pozagryzają. Takie spięcia zawsze kończą sie awanturą po czym wszystkie równo obrywamy od kapitana. Dobra... szybka zmiana tematu.."
-Aj aj, też chętnie zeszłabym na ląd do jakiejś przyjemnej karczmy żeby napić sie jakiegoś dobrego wina, a może i przy okazji poznać jakiegoś przystojnego szermierza - uśmiechnęłam sie z rozmarzoną miną. Na te słowa oczy im zabłysły, uśmiechnęły sie do siebie i zaczęły rozprawiać o własnym ideale faceta. Ta chciałaby blondyna, a tamta bruneta, tej się marzy romantyk, tamtej prawdziwy macho. "Udało sie, stara sztuczka, temat facetów zawsze odwraca ich uwagę od innych spraw" Kobiety to jednak kobiety, a zwłaszcza my, jesteśmy jedyne w swoim rodzaju.
 

Ostatnio edytowane przez alathriel : 16-02-2008 o 00:26.
alathriel jest offline