Wątek: Warhammer!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-12-2015, 10:16   #8
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Dziękuję wszystkim za głosy i feedback. Dobrze wiedzieć, że jest zainteresowanie moimi sesjami.

Nie chcę by sonda trwała zbyt długo, bo chciałbym już w następny weekend wiedzieć za co się zabrać, więc prawdopodobnie w piątek lub sobotę zamknę temat.

Co się tyczy wszystkich sesji:
- Czas na odpisy dla graczy ok. 4-5 dni, dla mnie do dwóch dni. Mam jeszcze jedną sesję na głowie i nie chciałbym by straciła na jakości.
- Google doc w szczątkowej formie, a w przypadku tych prostszych sesji nie będzie prawdopodobnie w ogóle potrzebny. Szczątkowa forma oznacza, że w docu będą pojawiać się materiały do sesji i trzeba będzie tam od czasu do czasu zaglądać lub udzielać się, gdyby miało dojść do rozmowy, która trwałaby zbyt długo, gdyby przeprowadzić ją w postach. W przypadku Kompanii Wolfenburskiej rozważam też możliwość wprowadzenia taktycznych walk na siatce bitewnej, tak jak to ma miejsce w moich sesjach D&D. Trwałoby to dłużej, ale gracze mieliby pełną kontrolę nad postacią. Alternatywą jest mój Excelowy pliczek, gdzie sam rozpisuję walkę w oparciu o deklaracje graczy w komentarzach (np. staram się trzymać na odległość, spamuję morderczy atak, przy niskich PŻ wycofuję się itp.) i na końcu podaję wszystkie wyniki starcia - to zdecydowanie najszybsza metoda i w przypadku reszty sesji najprawdopodobniej ją będę stosował, choć ostateczną decyzję zostawię graczom.

Cienie Lustrii, Kompania Wolfenburska oraz piracka sesja w okolicach Sartosy to przygody, które mają potencjał, by przerodzić się w trwające wiele miesięcy kampanie.
Geheimnisnacht oraz Żądza Zemsty to jednostrzały, które nie powinny potrwać dłużej niż 6 miesięcy i raczej nie planuję ich kontynuacji.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019

Ostatnio edytowane przez Warlock : 20-12-2015 o 10:42.
Warlock jest offline