Wątek: Warhammer!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-12-2015, 13:06   #28
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Póki co są to wartości proponowane i wszystko może ulec zmianie, nawet liczba graczy.
Nie mniej jednak nie liczyłbym na odkrywcę, bo nie chciałbym mieć armii fechmistrzów, arcymagów i zabójców demonów na pokładzie statku płynącego do Lustrii

Aczkolwiek na ogół jestem dość hojny jeśli chodzi o nagradzanie graczy PDkami. W ostatniej sesji nagradzałem do 50 PD za każdy przetrwany dzień (ilość PDków była uzależniona od fabularnych i mechanicznych działań oraz sukcesów postaci) i ta metoda pasowałaby do Geheimnisnacht, a w szczególności do Żądzy Zemsty. W pozostałych przygodach będę musiał zastosować bardziej klasyczną metodę nagradzania za fabularne osiągnięcia i skuteczność, bo tam podróże mogą się ciągnąć nie w dniach, a w tygodniach nawet.

Na ogół nie stosuję Punktów Przeznaczenia (choć w przypadku niektórych wymienionych sesji mogę to jeszcze przedyskutować), ale Punkty Szczęścia są dalej dostępne i regenerują się zgodnie z zasadami.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline