Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-01-2016, 17:08   #45
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ulli Zobacz post
Mam problem. Mam podejrzenie, że źle przetłumaczyłem tekst który zamieścił Clutterbane. Ja tłumacząc przy pomocy słownika i translatora doszedłem do wniosku, że do furii Ulryka ma prawo tylko gracz. Wszędzie pada słowo player. Mój MG doszedł do zupełnie przeciwnego wniosku.

Zdaję sobie sprawę, że trochę się błaźnię, ale jak mawia stare chińskie przysłowie "Kto pyta wstydzi się raz. Kto nie pyta wstyd na całe życie".

Proszę o pomoc.
Słowo "player" przewija się w całym rozdziale o walce i zbyt ścisłe podejście do rozróżnienia na "player" i "character" czyni kilka akapitów całkowicie bezsensownymi. Nie warto sobie tym głowy zawracać. Zresztą pisałem o tym wyżej.
 
Lord Cluttermonkey jest offline