Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-01-2016, 17:32   #10
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Tak właśnie się zastanawiałem jak to rozegrać bo jak pisałem tekst "co się działo z Andrzejem" to wydawało mi się że Rysiek nie został Panem na dzielnicy.

Skoro został to wątek "gniewania się na Bimbromante" można wywalić w sumie bo Andrzej w sumie wiedział co ryzykuje zgadzając się na przekazanie promilów po za tym ja tam nie lubię konfliktów między graczami ewentualnie kwestia może wrócić podczas sesji jak Andrzej dostanie ataku paranoi ale z tej kwestii bym wolał zrezygnować bo jak teraz nad tym myślę to wolę jednak działać drużynowo.

Sumując to Złomokleta traktowałby kolegę Bimbromante z szacunkiem oraz przyjął dary wdzięczności ale rzeczywiście zrobiłby się dużo bardziej opryskliwy i samotniczy przez ćpuństwo.

Co do wyleczenia z uzależnienia narkotykowego wydaje mi się że to zły pomysł bo:
1. Za łatwe rozwiązanie to jest spisek Lam więc na pewno tak go struły że nie da się tego pozbyć za bardzo. Może zróbmy tak że zabiegi lecznicze Pana Rysia nie wyleczyły złomoklety ale pomagają mu kontrolować nałóg ?

2. Tak jak pisałem wcześniej uzależnienie od dragów pozwoli mu się wtopić w tłum ,

Cieszę się że możemy dogadać takie szczegóły przed sesją bo jak widać niektóre rzeczy w moim koncepcje wymagają poprawek

Ważne pytanie do ojca prowadzącego Czy Andrzej przekazał Ryśkowi gwizdek z wirusem zanim odszedł czy nie zdążył ? Bo jak czytam mój przedostatni wpis to miał taki zamiar ale nie ja decyduje :P
 
Brilchan jest offline