Wątek: Powergaming
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-01-2016, 23:15   #6
Aramin
 
Aramin's Avatar
 
Reputacja: 1 Aramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie coś
Jako jawny optymalizator mam pytanie:

Otóż zdarza mi się grać złą drużyną w okupowanym, rozebranym kraju. Mamy (coś koło 6-7 levela): Zaklinacza niziołka, Barbarzyńcę/Frienzied Berserkera i Kapłana Beshaby. Chciałbym stworzyć Paladyna Tyranii, niekoniecznie człowieka (jakiś elf? Inna humanoidalna rasa?), ale prawie na pewno rycerza na rumaku z lancą, a pieszo np. z Glewią. Paladyn zawsze mi się kojarzył z słabą klasą, na internetach też jest stawiany bardzo nisko (tier 5 i ogólnie słaby PR). Paladyn Tyranii wydaje mi się jeszcze słabszy od tradycyjnego, a mam przyjemność grać w solidnie optymalizowanym składzie (barb zadaje porządne obrażenia, a przy zaklinaczu obaj do tej pory czuliśmy się niepotrzebni [grałem łotrem - miałem pecha bo było dużo nieumarłych, potem zmieniłem na psychowoja półgiganta, ale źle go wymyśliłem].

Pytanie: da się go ogarnąć tak, żeby wypadał w miarę równo przy Barbarzyńcy? Bo o rywalizacji z Zaklinaczem nie marzę :P

Bóstwo - Hextor.
Póki co trafiłem na to: Law Devotion – Feat – D&D Tools Ale przydałoby się coś regularnego.

PS. Nie wykluczam łamania z innymi sensownymi klasami - a sama postać fabularnie to albo rycerz, albo szlachecka krew oddana do zakonu Hextora.
 

Ostatnio edytowane przez Aramin : 04-01-2016 o 23:19.
Aramin jest offline