Wątek: Powergaming
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-01-2016, 10:28   #8
Aramin
 
Aramin's Avatar
 
Reputacja: 1 Aramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie coś
1) MG raczej kręciłby nosem, ja zresztą raczej wyobrażam sobie póki co rycerza o ładnej mordce (coby był kontrast między wyglądem, a czynami - ładna mordka, styl rycerza Camelotu i niecne czyny)

2)Wszystkie do 3 i 3.5, ale poszczególne materiały wymagają akceptacji

3) Magia zapewne pozwala na więcej, ale wolałbym wzmocnić walkę*. Dość przydatna może być informacja, że póki co dość często pojawiali się nieumarli (głównie zombie), zwykli ludzie i czasem jakieś bestie. Aha, ciężko u nas o przedmioty magiczne.

4)Wystarczyłoby mi, żeby mu w miarę dorównywać Obawiam się, że zostawienie go w tyle mogłoby być źle odebrane (na zasadzie: " jak mag odstaje od reszty to normalne, jak woj odstaje od reszty to jest przepakiem).

Jeszcze jakieś informacje byś chciał?
*chyba, że chodzi o jakieś buffy to nie mam żadnych uprzedzeń - w każdym razie chcę żeby postać korzystała z tej glewii czy lancy bo mam w głowie obrazek rycerza

Please teach me ways of the Force!

PS. Chyba możemy brać jedną wadę, ale muszę się upewnić - teraz nie pamiętam a jestem w pracy.
 

Ostatnio edytowane przez Aramin : 05-01-2016 o 10:31.
Aramin jest offline