Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-01-2016, 18:57   #4
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Dzięki.

Problem z settingami mam taki, że nie lubię czytać opasłych tomiszcz o światach - pewnie takie podręczniki mają swoje zastosowanie i swoich fanów, ale zawsze wolałem poznawać nowe światy przez czytanie i rozgrywanie scenariuszy. Dlatego jeśli już, to zerknę na jakiś skrótowiec.

Książkę Eda już planowałem kiedyś kupić, a Golarion - pewnie rozegram dodatkową sesję jakiegoś AP zamiast siedzieć nad Inner Sea Guide.

Nie ukrywam, że mnie zachęciliście do PF (czy to do Golarionu, czy do FR), ale miło byłoby usłyszeć opinię z przeciwnego obozu.
 
Lord Cluttermonkey jest offline