Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-01-2016, 15:28   #12
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Trochę odchodząc od tematu, ale może zainteresuje to Clutterbane'a:

Ja mam dość dużo zasad domowych w swoich sesjach, a zwłaszcza gdy prowadzę D&D 3.5.

Zwykle ograniczam się do SRD, a cała reszta jest opcjonalna i wyłącznie za moją zgodą. Jak to funkcjonuje możecie zobaczyć tutaj (czytać od SRD 3.5 w dół). Dzięki temu ja jako MG jestem zadowolony, bo nie muszę zaglądać co chwila do dziesiątków podręczników, aby dowiedzieć się czegoś na temat konkretnych atutów, zaklęć, magicznych przedmiotów, klas oraz ich zdolności, a gracze, którzy nie są power-gamerami również zawsze byli zadowoleni z takiego rozwiązania.

Do tego wymieszałem niektóre zasady z D&D 4.0 i Pathfindera, wywaliłem pewne zaklęcia i mi to całkowicie wystarczy do gry. Nie muszę się przerzucać na piątą edycję D&D, która mimo tych cięć jest bardziej ograniczona pod względem mechaniki.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019

Ostatnio edytowane przez Warlock : 06-01-2016 o 16:06.
Warlock jest offline