Wątek: Powergaming
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-01-2016, 21:02   #15
Aramin
 
Aramin's Avatar
 
Reputacja: 1 Aramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie coś
Przemyślę podane tutaj opcje.

W zasadzie rozważywszy, czy Crusader się nadaje fabularnie na mojego rycerza pomyślałem o Crusader/Bard. Da się to fajnie połączyć, czy lepiej jednak zostać przy jednej z podanych powyżej ścieżek bo utrata mocy będzie zbyt duża?

Co do włóczni/kosy/czotoniejest - w sumie tak, może być.

Co do Crusader-Kapłan albo Crusader- Favored Soul, to jeśli miałbym wybierać, wziąłbym bramkę nr 1 z prostego powodu: FS'em już grałem, a Kapłanem jeszcze nigdy

@Ardel
Problem w tym, że np. Favored Soul nie ma oficjalnego tłumaczenia na PL. Poza tym wielu graczy jest przyzwyczajonych do specyficznego slangu bo czytają angielskie wersje podręczników.

A Weapons of Legacy na pewno wprowadzę na mojej sesji :P To jaką dostanę broń tutaj zależy od MG - prawdopodobnie wymyśli coś autorskiego.

EDIT: Wytłumaczę skąd taka zmiana - otóż pomyślałem, że mój wyznawca Hextora będzie przykładnym przedstawicielem stanu rycerskiego i jako taki uczony nie tylko wojennego rzemiosła, ale też wszechstronnie wykształcony i ceniący sztukę. Trochę taka klisza uprzejmego Nazisty przeniesiona do dedekowego pseudośredniowiecza Albo po prostu: Cultured Warrior - TV Tropes


+



 

Ostatnio edytowane przez Aramin : 06-01-2016 o 21:49.
Aramin jest offline