Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2016, 16:40   #1
Gveir
Banned
 
Reputacja: 1 Gveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumny
[Warhammer] Zdążyć przed Śmiercią

Kilka moich sesji i pomysłów na takowe, nie wypaliło z różnych powodów.
Postanowiłem zabrać się za system, który mam obcykany do gołej kości.

Zamysł sesji powstał już bardzo, bardzo dawno temu i wywodzi się od mojego MG. W praktyce miał się tak, że moja drużyna złożona z niesamowitych herosów, w tym awatara sigmarowego, miała biegać po Imperium i działać jako oddział do zadań specjalnych tuż przed Burzą Chaosu, a także w trakcie niej. To było wtedy, a sami bohaterowie byli niezłymi koksami, toteż nie będę wymagał niesamowitych rzeczy.

Zamysł sesji w kilku punktach:

- Warhammer 1 ed. z pełną mechaniką
- Ja losuje wam statystki, wy przesyłacie mi postać obleczoną w profesję i historię. Postacie mają skompletowaną pierwszą profesję z dodatkowymi 300 PD na nowe rozwinięcia etc.
- Miejscem akcji będzie Imperium, głównie prowincje Nordland, Ostland, Ostermark, Talabekland.
- Postacie graczy zostały wybrane przez pewne siły i organizacje imperialne do takich, a nie innych celów
- Postacie są sobie zupełnie obce, mogę dopuścić jedną znajomość pomiędzy BG, jeśli tylko dobrze to uargumentujecie
- Cesarzem jest Heinrich X Todbringer, a nie Karl Franz. Chrzanić dziwne wałki jakie zrobiła 2 edycja i podążamy ścieżką jaką wytyczyło "Imperium w Płomieniach". Tak, Heinrich ma cesarzową.
- Postacie będą odpowiadać przed jedną osobą, ale jakże znaną.
- Różnorodne zadania będą wam przekazywane przez sieć specjalnych łączników rozsianych po całym Imperium.
- Przewidywalna liczba graczy to 4 do 5 osób.
- gdoc będzie grany: jest to ogromne ułatwienie dla MG jaki i graczy

I tutaj pojawia się moje pytanie o zainteresowanie takim zamysłem.
 

Ostatnio edytowane przez Gveir : 17-01-2016 o 16:52.
Gveir jest offline