Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2016, 18:56   #1
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Komentarze - SPŁYW

Witam serdecznie.

Panel sesji uzupełniony i osoby wybrane do gry już się w nim znajdują.

Ci, których nie wybrałem - wybaczcie - kogoś musiałem odrzucić, i - uwierzcie - nie było to ani zadanie proste, ani przyjemne. Wszystkie KP były bowiem na poziomie.


Przypomnę zasady.

Gramy szybko. Gramy twardo. Gramy pisząc 2 kolejki postów w tygodniu - jak się uda.

Nie piszemy jednolinijkowo, ale posty długie też są niewskazane. Takie "posty na awatara" będą OK. Chyba, że macie potrzebę pisać większe objętościowo posty - proszę śmiało. Nie bronię.

Pamiętajcie też by pisać o tym, co w danym momencie czują Wasi protagoniści. Nie chodzi mi o ból itp. lecz o emocje. To ma być horror.

Można się witać. Można zamieszczać awatarki w sesji (tak do 220 pikseli szerokości), można uzupełniać dane do KP, a Wasze PW z KP usunę więc albo trzymajcie kopie, albo powklejajcie do KP w sesji).

Zasady pisania:
Po polsku.
W miarę poprawnie.
W miarę bez błędów.

W pierwszej lub trzeciej osobie.
Deklaratywnie (to znaczy Wasze posty powinny kończyć się jakimiś deklaracjami na najbliższą moją odpiskę) np: przyświecając sobie latarką zaglądam do tej szopy z której usłyszałem straszliwy, agonalny charkot

Pamiętajcie, że tutaj można zginąć szybko. Bardzo szybko.

I że nie jest to sesja typu "przetrwaj to!" w tym sensie, że MUSI przeżyć tylko jedna osoba. Możecie przeżyć równie dobrze wszyscy , jak i nikt.
Wasze decyzje i wasze wybory będą miały przeogromne znaczenie. Tak samo, jak to, co zapisaliście sobie na KP.

Pozdrawiam, moi żądni adrenaliny wyczynowcy ekstremalni.

Życzę Wam powodzenia.

I pamiętajcie. MG nie jest Waszym wrogiem
 
Armiel jest offline