Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2016, 21:06   #9
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Hej raz jeszcze.

Sesja uzupełniona, na razie bez 'personalnych wstawek".

Teraz piłeczka po Waszej stronie.

trochę informacji dla was.
1. W śmigłowcu nie bardzo dało się gadać i przelot trwał 40 minut z jakiegoś tam miasteczka (nieistotne).
2. Plan dnia jest taki jak w poście - spotykacie się, wybieracie pokoje, pracujecie przy pakowaniu kajaków - potem ognisko, kolacja i impreza.

najważniejsze zadania w Waszym 1 poście:
1. Przedstawcie swoich bohaterów - krótko.
2. Dobierzcie parę do łodzi (jedna osoba - najlepiej dziewczyna powinna płynąć z Mountainem! - będzie na to nalegał)
3. Proszę o posty z aktywnością do wieczora i planem na noc - w obozie jest około 50-ciu osób, w tym sporo "łatwych" panienek i panów. Nie musicie mi opisywać szczegółowo działań na imprezce (o ile na nią Wasi bohaterowie pójdą). Ja się tym zajmę, ale muszę ieć ogólny plan na to, co zamierzacie robić tej nocy.

Czas dla Was do czwartku wieczorem 21.01.2015, do godziny 21:00.

jak się wyrobicie w terminie, to najpewniej tego samego wieczora ujrzycie moją odpiskę.

Powodzenia i raz jeszcze Was witam.

EDIT: Aha - jest dzień 19 lipca roku nieokreślonego. Start Spływu 20 lipca do 27 lipca jak pisałem w rekrutacji.
 

Ostatnio edytowane przez Armiel : 17-01-2016 o 21:12.
Armiel jest offline