Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2016, 22:16   #7
Clutterbane
Konto usunięte
 
Clutterbane's Avatar
 
Z Komturem i Kermem mamy dziesięciu chętnych - cieszę się i Wy też powinniście się cieszyć, bo rekrutacja na pewno wystartuje. Co oznacza, że pierwsza sesja D&D 5 na LI powraca!

Póki co chętni muszą zadowolić się sznurkami do sesji*, które znajdują się w moim pierwszym odpisie i starą rekrutacją ([D&D 5] Playtest) - zaktualizowana pewnie będzie w weekend.

Nadgorliwcy mogą już siadać do tworzenia postaci by the book - standardowy system punktowy i standardowa ilość punktów, ekwipunek = klasa + background albo średnia wartość losowego, dozwolone wszystkie oficjalne materiały, preferowani ludzie albo klasyczne dla Zapomnianych Krain rasy i klasy (żadnych dragonbornów!) - im prościej, tym lepiej, co wcale nie znaczy, że ma być banalnie!

Materiały z DM's Guild czy nieoficjalne (np. backgroundy) tylko po konsultacji.

PS. Zauważyłem, że SRD jest trochę ubogi, ale nadal wierzę, że dla chcącego nic trudnego. Brakuje choćby genialnego variant human trait. Pomocne zawsze mogą być Basic Rules krążące po Sieci.

* Proszę nie sugerować się treścią komentarzy - kilka rzeczy zmienię, kilka uproszczę (nie będzie choćby heksmapy czy rozbudowanych zasad survivalowych). Warto za to przeczytać pierwszy odpis sesji dla samego klimatu.
 
__________________
[B]Prowadzę:[/B]
- [D&D 5E] Waterdeep: Dungeon of the Mad Mage (kampania przez Roll20)
[B]Gram:[/B]
- [Stars Without Number] WARHAMMER 29K (kampania przez Roll20)

Ostatnio edytowane przez Clutterbane : 19-01-2016 o 22:31.
Clutterbane jest offline