Wątek: Powergaming
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-01-2016, 12:44   #17
Aramin
 
Aramin's Avatar
 
Reputacja: 1 Aramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie coś
Po namyśle stwierdzam, że choć fajne byłoby mieć broń zasięgową (bo u nas to jest świeże i nietypowe), to może niekoniecznie jakąś glewię bo to taka broń jak po strażniku miejskim więc może faktycznie kosa/gizarma albo coś bardziej klasycznego, ale to już mniej ważne.

Biorąc pod uwagę ciężką sytuację z itemami myślałem, żeby na moją główną broń wziąć atut Item Familiar.

Tak więc Gizarma/coś kosopodobnego od Ciebie Googol, Bard(?)/Crusader i może item familiar. Co myślisz? Szczerze to w item familiar się póki co nie wczytywałem (dużo tekstu ), ale wydaje mi się, że w tej kampanii może to być cenne.

Aha, obecnie jesteśmy na +-6-7 poziomie i levelujemy powoli. I bardzo mi zależy na solidnie potężnej postaci bo nie chcę robić potem czwartego podejścia, a tu jest fabularna MOC
 
Aramin jest offline