Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-01-2016, 12:30   #6
Aramin
 
Aramin's Avatar
 
Reputacja: 1 Aramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie coś
Dzisiaj na mojej sesji drużyna będzie iść przez Srebrny Las w Srebrnych Marchiach coby drużynowy tropiciel dostał się do gaju druidów Silvanusa coby prosić o przyjęcie w Krąg Druidów.

Jakieś drobne pomysły na jego próbę mam i myślę, że zostanie dopuszczony do łaski stania się jednym z obcujących z naturą bo brak im podopiecznych, a problemy z cywilizacją coraz większe

Brakuje mi jednak czegoś naprawdę ciekawego i klimatycznego w druidycznym gaju, jak tchnąć życie w druidyczną wioskę, dodać coś oryginalnego?

Myślę żeby mojego przyszłego druida wysłać na próby - najpierw rozmowę filozoficzną z jednym z druidów, potem prosty test wytrzymałości i oddania (coś w stylu Szymon Słupnik na golasa w ekstremalnych warunkach pogodowych). Brakuje mi jednak czegoś nieszablonowego. Ktoś podzieli się ciekawymi pomysłami ?

PS. Panowie są od Silvanusa
 
Aramin jest offline