Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-01-2016, 12:37   #1
RyldArgith
 
RyldArgith's Avatar
 
Reputacja: 1 RyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwu
Co tu poprowadzić...

Witam wszystkich. Przychodzę do was z pewnym pytaniem. Planuję niedługo powrót do grania na forum, także w roli gracza, ale chcę po raz kolejny spróbować sił w roli MG. Przy czym byłaby to sesja przewidziana jako warsztaty, coś dla początkujących.
Z uwagi na ogrom pomysłów i kilka mniej lub bardziej zaawansowanych koncepcji chciałbym spytać, które realia by najbardziej odpowiadały wam. Przy czym zaznaczam że sesja nie ruszyłaby od razu po końcu sondy. Mam trochę spraw jeszcze do zakończenia i najpewniej rekrutacja ruszyłaby w lutym, w połowie lub pod koniec. Ale sonda pomogłaby zorientować się w nastojach.
No więc:
1) Wikingowie - pomysł który siedzi mi już w głowie dłuższy czas. To właściwie nie pojedyncza sesja, ale idę w kreację własnego świata/systemu RPG. Sesja byłaby takim poligonem, czy temat jest nośny. Gralibyście mieszkańcami północy, czas gry to okres największej aktywności tych wojowników. Czyli VIII-XI wiek. Tyle że takie rzeczy jak magia, demony itd. istnieją. System to Savage WOrlds. Na razie podstawka, bez żadnych zmian mechanicznych.
2) Bestie i Barbarzyńcy. Setting do Savage Worlds. Klimaty Conana i Czerwonej Sonji. Gralibyśmy na polskich podręcznikach, czyli tylko podstawka i dodatek Strzępy Sztandarów.
3) Time Travel- Tu gracze są członkami agencji zajmującej się tropieniem i likwidowaniem zagrożeń związanych z podróżami w czasie. Ich wpływu na teraźniejszość. Chcecie walczyć z legionami rzymskimi podczas ich podboju Galii, proszę bardzo. A może pociąga was Włochy i okres Renesansu? Wszystko jest do zrobienia.

Oto wszystkie możliwe opcje, spróbuję poprowadzić z czasem je wszystkie, ale teraz chciałbym rozeznać się w gustach użytkowników. Czas sondy 14 dni od zamieszczenia jej.

Proszę o wpisy poniżej kto był za jaką opcją.
EDIT: W przypadku opcji 3 wskazać okres historyczny, który was interesuje.
 

Ostatnio edytowane przez RyldArgith : 02-02-2016 o 08:55.
RyldArgith jest offline