Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-01-2016, 19:48   #9
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
W porządku, Valth. Na wszystko będzie czas.

Mój post już jest. Pozwoliłem sobie od razu zacząć od dialogu, ale nie musicie od razu odpowiadać na słowa Schulza, a zamiast tego możecie nawet opisać wydarzenia z minionej nocy. No i mam też nadzieję, że Krieger nie obrazi się na mnie za użyczenie jego postaci na krótki akapit, ale wytłukłem sobie wszystkich NPCów z wyjątkiem Alberta i posłańca Rumperta. :<

Zawsze mogę edytować i podmienić postacie, ale Kas wydawał mi się o wiele ciekawszy od jakiegoś jednostrzałowca.

Najemnicy dotrą do osady za niecałą godzinę. Na razie jesteście nieświadomi, że ta została zrównana z ziemią. Do Krausnick traficie w następnej kolejce.

P.S.
Wyniki przeszukiwań, tropienia czy innych testów związanych z propozycją Schulza podeślę dopiero po otrzymaniu postów.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline