Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-04-2007, 19:16   #10
Thorin
 
Reputacja: 1 Thorin ma wspaniałą przyszłośćThorin ma wspaniałą przyszłośćThorin ma wspaniałą przyszłośćThorin ma wspaniałą przyszłośćThorin ma wspaniałą przyszłośćThorin ma wspaniałą przyszłośćThorin ma wspaniałą przyszłośćThorin ma wspaniałą przyszłośćThorin ma wspaniałą przyszłośćThorin ma wspaniałą przyszłośćThorin ma wspaniałą przyszłość
A ja niemal zawsze improwizuję. Na początku planuję dokładnie główny wątek, NPCów, pomieszczenia itd., ale jeśli gracze grają odbiegając od mojego początkowego założenia, nie ograniczam ich tylko wykorzystuję moje przygotowania dopasowując je do świata. Przecież gra powinna odwzorowywać realny świat Młotka, który nie może na każdym kroku za nos wodzić graczy wzdłuż głównej linii fabuły.
Z drugiej strony nie ograniczam się także w stawianiu BG przeszkód w celach, które oni sami kształtują podczas gry. Jestem elastyczny na ich pomysły ale jako MG tworzę im świat, który nie jest tylko wymyśloną przeze mnie bądź przez graczy bajką a prawdziwą, niespodziewaną dla nikogo grą
 
Thorin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem