Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-01-2016, 00:09   #111
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Dzięki wszystkim za grę. Dobrze się z wami bawiłem

A teraz pora odkryć kilka kart.
  1. Czarny Las i wilkołak raczej najtrudniejsza z opcji, o czym nie mogliście wiedzieć
  2. Wilkołak był postacią tragiczną w rozumieniu tragedii greckiej. Zarówno jeśli chodzi o przeszłość, jak również teraźniejszość i perspektywy na przyszłość
  3. Nie mogliście również wiedzieć, iż z wielkiej miłości narodziła się jeszcze większa nienawiść bez poznania jego historii. To dlatego jak Franz się przebrał, to sprawy przybrały bardzo gwałtowny obrót.
  4. Historia wilkołaka nie była obowiązkowa, ponieważ dało się przejechać przez Czarny Las bez ingerencji w lokalne zdarzenia, można było zagłębić się w historię i rozwiązać problem albo zabić wilkołaka. Wielka szkoda, że wybraliście jedyne warunki, które praktycznie nie dawały szans na zwycięstwo :/
  5. Nie rzucałem na sukces we wdrapaniu się na konia dla Orli. To nie miało najmniejszych szans na powodzenie, a wręcz stwarzało kolejne zagrożenie dla życia. Z tak poharatanymi nogami nie dało się wspiąć na przerażone, wierzgające zwierzę. Starałem się to zasugerować moim przedostatnim postem.
  6. Kobieta, którą widziała Orla miała zostać przeze mnie wykorzystana w wątku głównym.


Do zobaczenia w innych sesjach!

Sesja do zamknięcia.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline