Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-01-2016, 17:26   #1
Ulli
Konto usunięte
 
Ulli's Avatar
 
Reputacja: 1 Ulli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputację
"Ku Zatraceniu" - Komentarze [WFRP 2 ed.]

Witam wszystkich graczy i życzę długiej, dobrej zabawy.

Co do awatarów to wgram wszystkim neutralne i jednakowe. Jest to podyktowane tym, że wasz wygląd może często się zmieniać a może być trudno znaleźć awatar oddający wszystkie mutacje. Niemniej jeśli któryś z was zechce mieć własnego awatara to nie widzę przeszkód byle miał szerokość 200 pikseli.

Dialogi proponuję od myślnika i kursywą. Myśli kursywą i w cudzysłowu.

Co do oprawy graficznej to wedle życzenia. Ja mogę od czasu do czasu zamieszczać jakieś grafiki, ale ani nie jestem w ich wynajdywaniu dobry, ani nie jest to dla mnie najważniejsze. Najważniejsze jest to co pisze.

Nie jest to szczególnie pilne, ale nie zawadzi jak założycie konta na roll20.

Gdy ogłoszę wyniki roześlę linki do wszystkim pomocy.

To chyba wszystko.

PS

Rzeczą o której zapomniałem w szablonie był wasz wiek. Pojęcia nie mam ile macie lat. Miło by było gdybyście oprócz w miarę dokładnego opisu wyglądu zawarli tez jakieś wskazówki ile macie lat. Osada mutantów była w miarę mała, więc (o ile nie przybyliście w ostatniej chwili) prawdopodobnie się znacie. kwestie czy się znacie i ile każdy z was wie o innych tez warto by było poruszyć. Jeśli chcecie wykonywać jakieś testy w związku w przedmiotami, np. odczytanie pergaminu, testy wiedzy z tym związane, próby korzystania z przedmiotów - w formie pytań na PW lub w docu.


Jeśli macie jakiekolwiek pytania to walcie.
 

Ostatnio edytowane przez Ulli : 01-02-2016 o 23:37.
Ulli jest offline