Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-02-2016, 13:36   #5
Adi
Keelah Se'lai
 
Adi's Avatar
 
Reputacja: 1 Adi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputację
Darren jest kierowcą tira w firmie przewozowej. Pewnego dnia otrzymał dziwny list bez nadawcy i udaniem się w pewne miejsce. Następnego dnia Darren zabrał swoją białą czapkę z daszkiem wsiadł do Scanii i pojechał po naczepę z samochodami do komisu. Podróż trwała pięć godzin aż dotarł na miejsce. Zaczepił i pojechał do Nowego Jorku. Podróż trwała osiem godzin. Po dotarciu na miejsce i odczepieniu samochodów dostał wynagrodzenie i ruszył z powrotem do domu.


Chwycił za list i pojechał we wskazany adres po drodze zasnął na najbliższej stacji paliw. Gdy dojechał na miejsce padał deszcz.
Dobrze, że wziąłem czapkę - uśmiechnął się mężczyzna wysiadając z tira. Zauważył, że przed domem stoi parę osób i się na coś gapi. Darren podszedł do kartki, która wisiała na bramie i z racji wzrostu przeczytał ją zza głów wszystkich gdyż miał dwa metry i czternaście centymetrów.
-Witam zebranych jestem Darren Downing i mam zamiar przeżyć tą noc i zastać błogiego poranka - oznajmił mężczyzna i wszedł do domu po czym skręcił w prawo za mężczyzną, który zwie się Wojownik.
 
__________________
I am a Gamer. Not, because i don't have a life. But because i choose to have Many.
Discord: Adi#1036

Ostatnio edytowane przez Adi : 02-02-2016 o 13:38.
Adi jest offline