Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-02-2016, 22:07   #23
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Jadwiga Bass:
Po tym jak rozsiadłaś się w fotelu dentystycznym Golarz Filip z uśmiechem powiedział, że musisz chwilę poczekać, bo aktualnie klienci są na fotelach fryzjerskich. Przy okazji podał ci rękę, w której było papierowe zawiniątko z ołówkiem.
- Proszę, tu są gazetki do poczytania. - wskazał ci na stolik obok, na którym były jakieś magazyny. Fotel jest tak postawiony, że klienci na fotelach fryzjerskich nie widzą szczegółów. - Może pani porozwiązywać krzyżówki. - wzięłaś do ręki krzyżówkę i wewnątrz niej rozwinęłaś papierowe zawiniątko. Było tam napisane "Proszę tu spisać pytania i oddać po zakończeniu." Jakie masz pytania do Golarza Filipa? On sam już wrócił do golenia klienta...

Ryszard Kocięba, Mirosław Karaban, Henryk Świerszczbiorski:
Po tym jak karetka odjechała to na jej miejsce podjechała suka policyjna, z której wysypało się czterech gliniarzy i wtargnęli do środka. Raczej nie powinni znaleźć kryjówki Złomoklety, ale któż to mógł wiedzieć? Henryk, liczący forsę z kieszeni, zwrócił uwagę:
- Ja to bym taktycznie wycofał się, bo tu jakiś, kurwa, zjazd absolwentów szkoły policyjnej robiom. A na wódę to pewnie, że reflektujem się, ale mam tylko pińć dwadzieścia - beknął - trzy. - ale dzielnie stał, bo nie to, że się bał. Tak tylko mówił jakbyście nie zwrócili uwagi. Jak będzie trzeba to był gotów chociażby napierdalać się. Po czym dodał - Kurwa. Czterdzieści koła? Ja pierdooolę.

Tym czasem facet, z którym rozmawiał przez telefon Mirek to był w ciężkim szoku, bo właśnie zorientował się, że jest sobota. W samą porę.
- Aj, to przepraszam. Wskazówki mi się posklejały i... no nieważne. Rzeczywiście w poniedziałek. W sumie też jestem ciekaw tych obrazów, bo szefowa bardzo zachwalała, ale to już do poniedziałku... - jak nie masz nic więcej do pogadania z tym facetem to i on nie ma więcej. Adres galerii znasz.
 
Anonim jest offline