Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-02-2016, 12:40   #3
Gruandotrop
 
Gruandotrop's Avatar
 
Reputacja: 1 Gruandotrop jest na bardzo dobrej drodzeGruandotrop jest na bardzo dobrej drodzeGruandotrop jest na bardzo dobrej drodzeGruandotrop jest na bardzo dobrej drodzeGruandotrop jest na bardzo dobrej drodzeGruandotrop jest na bardzo dobrej drodzeGruandotrop jest na bardzo dobrej drodzeGruandotrop jest na bardzo dobrej drodzeGruandotrop jest na bardzo dobrej drodzeGruandotrop jest na bardzo dobrej drodzeGruandotrop jest na bardzo dobrej drodze
Alfred, był średniego wzrostu 25 latkiem. Na jego twarzy malował się często, jakby wymuszony spokój. Dlaczego wymuszony? Bo jego oczy wskazywały na wewnętrzną dzikość, która jakby chciała się uwolnić. Był raczej znany w Wiosce, na święta ubierał się elegancko, a zazwyczaj chodził tak jak pasowało to do jego pracy. Był myśliwym. Chociaż nikt nigdy nie widział go z łukiem czy inną bronią typową dla myśliwego, potrafił w sprawny i szybki sposób przynieść do wioski całkiem sporo dziczyzny. Zawsze polował sam.

- Słuchajcie. Nie wiem czy wy to też widzieliście, ale jeśli Pan stał za tym to powinniśmy zrobić to czego chcę. Demon mówił, że najważniejsza jest zmiana. Co to może znaczyć?

-Żyjemy od paru lat na wsi. Nie interesuje nas sianie intryg, ziarna chaosu w sercach niewiernych. Nie przyjmujemy władzy. Usiedliśmy i czekamy nie wiadomo na co. Podczas, gdy na pustkowiach chaosu inni walczą o przychylność. Zaskakują swych panów, a Tzeentch kocha niespodzianki, jak również swe plany.

- Ja przybyłem do wioski kiedy? Niecałe dwa tygodnie temu, ale moje życie od paru lat stanowiło ciąg niespodzianek i zmian, nie zawsze na lepszę. Jeśli to jedyny powód dla, którego przeżyłem. Przeżyliśmy, tę masakrę to myślę, że warto wynosić się z tej dziury i coś pozmieniać. Ej ty, co ty tam wyczytałeś? Coś przydatnego?

- Nic nie kumam z tego co się dzieje ale wydaje mi się że powinniśmy iść dalej i późneij się tym czymś zająć, oni przyszli z tamtąd-wskazuje kierunek skąd przybył wściekły tłum i pokazuje następnie w przeciwną stronę- więć idźmy w przeciwną stronę

- Zemsta Tzeentcha najwyższa Transfiguracja opętanych serc skraść srebrną gwiazdę kisleva przemienić na chwałę Pana rytuał formułę odebrać profanom heretykom zgniła księżniczka w dziedzictwie landuina czarny zamek złoty klucz najpierw złota larva relikwia miasto magnusa nad averem odebrać szalony alchemik passer księga gildia zjadaczy kamienia- Powiedział na spokojnie Alfred- Mamy mały błąd w tekście. Nie chodzi tu o dwiazdę, ale o prawdopodobnie Srebrną Gwiazdę Kisleva, którą musimy przemienić na coś co przysłuży się Tzeentchowi. Dalsza część tekstu mówi o rytuale i formule, którą prawdopodobnie trzymają heretycy i profanatorzy. Patrząc na fakt pojawiającej się tam zgniłej księżniczki, może chodzić o Nurgla? Mają swoją siedzibe w landuina. Jakby na początku wyrazu, było by W, można by było dojść do wniosku, że chodzi o Winland. Czarny zamek, złoty klucz- Pomyślał chwile- Tego fragmentu sam nie rozumiem. Relikiwa w mieście nad averem, albo w mieście nad averem mamy odebrać, mieszanka słow może wskazywać na jakąś książkę, albo na szalonego alchemika. Jeśli chodziło by o książkę, prawdopodobnie napisaną przez szalonego alchemika, którą trzyma passer z gildi zjadaczy kamienia…..

- Hmm miasto Magnusa nad Averem to może być Nuln gdyż w tym własnie miescie urodził się Magnus Pobożny. Co do reszty to larva w języku wam nie znanym oznacza maskę a passer to inaczej wróbel. To tak na szybko z tego co mi się skojarzyło. Przydałoby się gdzieś na spokojnie to wszystko przeczytać. Póki co zgadzam się z jednym że warto ruszyć się w stąd. I to najlepiej w przeciwnym kierunku niż znajduje się miast. Rozłożymy obozowisko, pogadamy i pomyślimy co dalej z tym zrobić.[- Dorzucił Markus
 
__________________
Dzieciak wchodzi w dorosłe życie spotykają go różne ciekawe przeszkody i się rozpada... a przy poważniejszych : wiesza się, bo jego psychika tego nie jest w stanie wytrzymać. Pokolenie ludzi klonów.

Ostatnio edytowane przez Gruandotrop : 03-02-2016 o 13:35. Powód: Koniec świąt
Gruandotrop jest offline